Pětikomorový systém plastových oken a dveří Inoutic Zendow

Představujeme Vám nejprodávanější profilový systém Inoutic - pětikomorový systém Zendow, který má stavební hloubku 70 mm. Důvody oblíbenosti tohoto oblého okenního profilu tkví v možnosti vybrat si z několika barevných variant okna a provedení s nebo bez středového těsnění.

Plastová okna vyrobená z tohoto profilového systému splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám.

Pětikomorová plastová okna Zendow se stavební hloubkou 70 mm jsou vhodná pro všechny typy rekonstrukcí a staveb. Využívají jedinečnou koncepci, která umožňuje provedení plastových oken včetně nebo bez středového těsnění. Systém Zendow je obohacen i o ústrojí dorazového těsnění, které zajišťuje dokonalý a spolehlivý odvod vody. Tato okna jsou díky němu vysoce zvukotěsná.

Plastová okna Zendow mají hladký povrch, ten zaručuje jejich snadnou údržbu a čištění.

Okna ze systému Zendow jsou k dispozici ve dvou designových variantách, a to buď s rovným nebo s předsazeným křídlem. Díky unikátním technologiím toto okno získává zcela jedinečný vzhled. Profil Zendow může bý potažen fólií s barevným nebo strukturálním dekorem, která oknu dodá jasnou sytou barvu (od šedé přes ocelově modrou až po barvu zlatého dubu). Tyto fólie navíc věrně napodobují strukturu dřeva, takže okna jsou na první pohled téměř k nerozeznání od dřevěných eurooken.

Vlastnosti profilů Zendow

  • počet komor: 5
  • elegantní a zaoblený tvar
  • tepelná izolace - Uf =1,21 W/m2.K
  • zvuková izolace - Rw až 43 dB (dle použitého skla)
  • jsou opatřeny euro drážkou pro kování, osová vzdálenost 13 mm
  • vysoká bezpečnost proti vloupání

Poptávky a dotazy

Položky označené   jsou povinné.