Šestikomorový systém plastových oken a dveří Inoutic Prestige

Vítejte ve světě špičkových plastových oken a dveří pro opravdu náročné zákazníky. Vítejte ve světě, kde vládne šestikomorový okenní systém Inoutic Prestige se stavební hloubkou 76 mm. Tento profil je zhotoven ze stabilizovaného, tvrdého PVC. Jedná se o systém v provedení se středovým těsněním. Nabízíme hned tři varianty tvaru křídla a navíc pak speciální variantu pro pasivní domy.

Plastová okna vyrobená z tohoto profilového systému splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám.

Systém plastových oken Inoutic Prestige je vyráběn ze stabilizovaného tvrdého PVC. To zaručuje pro plastová okna Inoutic Prestige dlouhou životnost při jejich stálé kvalitě. Pevný, robustní profil plastových oken Inoutic Prestige je vysoce trvanlivý a odolný. Jeho hladký povrch navíc nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a odolává všem povětrnostním vlivům.

Tento šestikomorový systém se stavební hloubkou 76 mm, středovým a dorazovým těsněním je vhodný pro všechny typy staveb a rekonstrukcí.

Profil Inoutic Prestige nabízíme v elegantním designu ve 3 variantách křídel, a to rovné křídlo a dále 2 varianty předsazeného křídla (zaoblené a hranaté). K dispozici je též široká barevná a povrchová úprava. Tato plastová okna si může zákazník pořídit se standardní barevnou fólií nebo je nechat potáhnout exkluzivní povrchovou úpravou Titanium Plus. Okenní profil Titanium plus v sobě spojuje finanční i funkční vlastnosti plastového okna a designové vlastnosti aluminiové povrchové vrstvy.

Dále nabízíme variantu okenního profilu Inoutic Prestige certifikovanou speciálně pro pasivní domy. Díky větší stavební hloubce 96 milimetrů se tepelná propustnost tohoto okenního rámu ve variantě s předsazeným křídlem pohybuje pod hranicí 0,8 W/m2.K, a to i bez vypěněných komor.

Široká škála doplňků a variant systému Inoutic Prestige Vám umožní téměř neomezené konstrukční i designové řešení projektu vašeho domu nebo bytu, dejte průchod své fantazii!

Titanium plus

Jedinečná povrchová úprava Titanium Plus dává plastovým oknům exluzivní kovový vzhled. Architektům a projektantům tak přináší skutečnou volnost v tvorbě a neklade žádné meze jejich fantazii, neboť nejsou limitovani bílým vzhledem kvalitních plastových oken.Příklad použití povrchové úpravy Titanium Plus s okenním profily Inoutic Prestige viz např. tato referenční zakázka.

Třpytivého atraktivního aluminiového vzhledu je u plastových profilů s povrchovou úpravou Titanium Plus dosaženo díky preciznímu potažení speciální fólií, která obsahuje velmi malé částice metalického pigmentu. Ty odrážejí světlo a dodávají profilu lesk tolik ceněný u hliníkových oken.

Ukázat více...

Vlastnosti systémů Inoutic Prestige

  • počet komor: 6
  • tepelná izolace - Uf = 1,1W/m2.K
  • varianta pro nízkoenergetické domy v vypěněnými komorami - Uf = 0,9W/m2.K; Uw = 0,74W/m2.K
  • zvuková izolace - Rw až 47 dB (dle použitého skla)
  • jsou opatřeny euro drážkou pro kování, osová vzdálenost 13 mm
  • vysoce zabezpečené proti vloupání
  • recyklovatelný materiál

Poptávky a dotazy

Položky označené   jsou povinné.