Pětikomorový systém plastových oken a dveří Inoutic Elite-Arcade

Chcete si dopřát špičkovou kvalitu belgických plastových oken Inoutic za dostupnou cenu? Pak je právě pro Vás ideálním řešením pětikomorový okenní systém Inoutic Elite-Arcade se stavební hloubkou 71 mm. Tento profil je vyráběn s dlouholetou praxí a je tak zárukou nejvyšší kvality. Hodí se především pro rekonstrukce.

Hranatá plastová okna z profilu Inoutic Elite-Arcade je možné navíc nechat potáhnout fólií. Ze systému Inoutic Elite-Arcade vyrábíme také plastové dveře.

Systém pro plastová okna a dveře Inoutic Elite-Arcade je vyráběn s dlouholetou praxí, díky čemuž je zárukou té nejvyšší kvality. Plastová okna a dveře Inoutic Elite-Arcade jsou zhotovena ze stabilizovaného tvrdého PVC. To těmto oknům a dveřím zajišťuje dlouhou životnost a stálou kvalitu. Jejich hladký povrch navíc nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu, odolává spolehlivě všem povětrnostním vlivům.

Tento pětikomorový systém se stavební hloubkou 71 mm a dorazovým těsněním je vhodný především pro rekonstrukce. Díky originálně řešenému designu (sešikmení ploch o 45°) zajišťují profily vyrobené ze systému Inoutic Elite-Arcade ideální odtok vody a samočistící funkci.

Ani u hranatých plastových oken a dveří Inoutic Elite-Arcade se nemusíte spokojit pouze se standardní bílou barvou. Můžete je nechat potáhnout fólií, která oknům dodá zcela nový a unikátní vzhled. Na výběr je několik barevných variant od jedlově zelené přes mahagon až například k ocelově modré.

Vlastnosti systémů Inoutic Elite-Arcade

  • počet komor: 5
  • tepelná izolace - Uf = 1,3W/m2.K
  • zvuková izolace - Rw až 44 dB (dle použitého skla)
  • jsou opatřeny euro drážkou pro kování, osová vzdálenost 13 mm
  • vysoce zabezpečené proti vloupání
  • materiál je možné recyklovat

Poptávky a dotazy

Položky označené   jsou povinné.