Plastová okna a dveře

Společnost HOKR, spol. s r.o. nabízí pouze okna a dveře z kvalitních PVC profilů v Pardubicích, které garantují i po letech provozu funkčnost a nadčasový design. Díky využití vysoce odolného materiálu vykazují plastová okna a vchodové dveře takové vlastnosti, jakými jsou jejich dlouhá životnost a skvělé izolační vlastnosti. Díky hladkému povrchu nevyžadují žádnou speciální údržbu, rámy jsou odolné proti mechanickému poškození a také odolávají povětrnostním vlivům.

A víte o tom, že plastová okna mohou vypadat jako hliníková? Plastová okna Titanium plus v sobě snoubí krásu kovového vzhledu a výhody plastových oken. Kouzlo této kombinace spočívá ve speciální folii, která obsahuje velmi malé částice metalického pigmentu. Ty odrážení světlo a vytváří tak lesk hliníkových oken.

Nahlédněte do našich referencí a přesvědčte se o kvalitách naší práce, kterou poskytujeme v regionu Pardubice, Hradec Králové a Chrudim.Nabízíme vám komplexní servis zahrnující přesné zaměření plastových oken i dveří na místě, vybourání a likvidaci původních stavebních výplní, osazení nových oken a dveří vč. zednických prací. Navíc k dodávaným oknům nabízíme moskitiéry a žaluzie.

Tvar a materiál těsnění společně s maximální kontaktní plochou na okenním rámu a křídle zajišťují, že plastová okna a plastové dveře výborně zvukově i tepelně izolují.

  • Nabízíme a dodáváme pouze léty prověřené výrobky špičkové kvality (nejen špičkové okenní profily aj. výchozí materiály, ale např. také prvotřídní zasklení i použité kování aj.).
  • Byli jsme tu již před více než 20 roky, jsme tu nyní a budeme tu pro Vás i nadále, abychom mohli řešit záruční i pozáruční servis.
  • Nejsme jen obchodníci, kterých jsou tu dnes stovky, často pro jedinou zakázku, jsme výrobci, zaměstnáváme vlastní odborné pracovníky.
  • Zálohy od svých zákazníků vybíráme pouze ve speciálních případech.

PROTO NEBUDEME NIKDY TI ÚPLNĚ NEJLEVNĚJŠÍ. POROVNÁVEJTE PROSÍM POROVNATELNÉ. HOKR, TO JE HISTORIE, SOUČASNOST I BUDOUCNOST

Specializujeme se především na plastová okna z profilů předního belgického výrobce Inoutic (Deceuninck). Najdete zde pět systémů, které spojuje špičková kvalita a odolnost použitého materiálu. Jde o systémy: Zendow okenní pětikomorový profil, Elite-Arcade - ekonomická varianta plastových oken, šestikomorový okenní systém Prestige pro náročné zákazníky ve více variantách (vč. varianty pro pasivní domy) a nejúspornější profil Eforte speciálně vyvinutý pro nízkoenergetické a pasivní domy. Prohlédněte si katalog Inoutic a získejte podrobné informace o jednotlivých systémech a možnostech jejich využití pro vaše nová plastová okna a dveře.

PŘEHLED PLASTOVÝCH OKENNÍCH SYSTÉMŮ

Šestikomorový systém plastových oken a dveří Inoutic Eforte

Představujeme Vám nový profilový systém Eforte, který splní všechny Vaše požadavky, běžné i ty nejnáročnější, co se týče tepelně-technických parametrů vyžadovaných od oken pro domy v nízkoenergetickém i pasivním standardu. Profil Eforte je už dnes připraven na budoucí požadavky trhu.

Plastová okna vyrobená z tohoto profilového systému splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám.

Ukázat více...

Pětikomorový systém plastových oken a dveří Inoutic Zendow

Představujeme Vám nejprodávanější profilový systém Inoutic - pětikomorový systém Zendow, který má stavební hloubku 70 mm. Důvody oblíbenosti tohoto oblého okenního profilu tkví v možnosti vybrat si z několika barevných variant okna a provedení s nebo bez středového těsnění.

Plastová okna vyrobená z tohoto profilového systému splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám.

Ukázat více...

Inoutic Zendow+

Vážení zákazníci. Výrobková řada Zendow+ byla ukončena k 31.12.2011.

Vyberte si prosím některý z jiných nabízenných plastových systémů.

Děkujeme zapochopení.

Ukázat více...

Pětikomorový systém plastových oken a dveří Inoutic Elite-Arcade

Chcete si dopřát špičkovou kvalitu belgických plastových oken Inoutic za dostupnou cenu? Pak je právě pro Vás ideálním řešením pětikomorový okenní systém Inoutic Elite-Arcade se stavební hloubkou 71 mm. Tento profil je vyráběn s dlouholetou praxí a je tak zárukou nejvyšší kvality. Hodí se především pro rekonstrukce.

Hranatá plastová okna z profilu Inoutic Elite-Arcade je možné navíc nechat potáhnout fólií. Ze systému Inoutic Elite-Arcade vyrábíme také plastové dveře.

Ukázat více...

Šestikomorový systém plastových oken a dveří Inoutic Prestige

Vítejte ve světě špičkových plastových oken a dveří pro opravdu náročné zákazníky. Vítejte ve světě, kde vládne šestikomorový okenní systém Inoutic Prestige se stavební hloubkou 76 mm. Tento profil je zhotoven ze stabilizovaného, tvrdého PVC. Jedná se o systém v provedení se středovým těsněním. Nabízíme hned tři varianty tvaru křídla a navíc pak speciální variantu pro pasivní domy.

Plastová okna vyrobená z tohoto profilového systému splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám.

Ukázat více...

Kontaktujte nás pomocí formuláře či osobně v Pardubicích.

Poptávky a dotazy

Položky označené   jsou povinné.