Průmyslová hnojiva

Společnost HOKR, spol. s r.o. zajišťuje dodávky kompletního sortimentu průmyslových hnojiv do zemědělského sektoru, a to jak na distribuční stupně, tak i pro konečného spotřebitele.

Vlevo v sekci SOUBORY KE STAŽENÍ si můžete stáhnout stručný přehled dodávaných hnojiv ve formátu .pdf.

Pro dodávky hnojiv využívá naše firma jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců, zejména pak z Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Ukrajiny a zemí bývalého SSSR. Dodávky jsou realizovány zejména kamionovou dopravou přímo na místo určení dle přání odběratele, případně je možno čerpat toto zboží z jednotlivých skladů po celé České republice.

PŘEHLED VÝROBKŮ

Hnojiva mohou být dodávána ve volně loženém stavu, nebo balená v PE pytlích od 25 do 50 kg, či v žocích Big-Bag 500-1.000 kg.Kapalná hnojiva, jako např. DAM, SAM nebo roztok síranu amonného, je možné skladovat v tvz. flexi tancích, což jsou pro tyto účely speciálně vyrobené vaky splňující legislativní požadavky.

Mimo běžná průmyslová hnojiva společnost vlastními silami vyvinula mikroprvková hnojiva v chelátové formě s obsahem zinku, mědi, manganu a železa, a dále pak roztok dusičnanu hořečnatého s vysokým obsahem rychle přístupného hořčíku. V seznamu našich produktů jsou uvedeny nejběžnější typy velkoobjemově dodávaných hnojiv. V případě, že máte zájem o jiný typ, neváhejte nás kontaktovat.

Poptávky a dotazy

Položky označené   jsou povinné.